Wizaż

Wizaż – pasja, fascynacja, sztuka upiększania i kreowania wizerunku. Pozwala dzięki profesjonalnie wykonanemu makijażowi subtelnie podkreślić urodę, jak również tuszować, kamuflować niedoskonałości urody, w sposób artystyczny wydobyć zmysłową elegancję drzemiącą w każdej kobiecie, ucharakteryzować oraz stworzyć zupełnie odmienny wizerunek osoby.

 

Makijaż dzienny

Rodzaj makijażu, który tuszuje niedoskonałości, jest delikatny, a jednocześnie podkreślający walory naszej twarzy. Sprawia, że wyglądamy i czujemy się świeżo oraz naturalnie.

 

Makijaż wieczorowy

Pozwala na użycie intensywniejszych kolorów oraz wyostrzenie konturów twarzy. Ze względu na to, że jest on wykonywany na specjalną okazję, makijaż ten jest wyrazisty i podkreśla piękno oraz elegancję każdej kobiety.  

 

Makijaż ślubny (z uwzględnieniem makijażu próbnego)

Każda kobieta chce wyglądać olśniewająco w dniu swojego ślubu. Ten rodzaj makijażu łączy w sobie cechy makijażu dziennego i fotograficznego. Pozwala subtelnie podkreślić naturalne piękno kobiety, retuszując jej niedoskonałości, sprawiając że każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Ponadto makijaż powinien być odpowiednio dopasowany do całego wizerunku panny młodej, ponadto bardzo trwały i precyzyjny.

 

Polecamy również skorzystanie z oferty makijażu fotograficznego oraz charakteryzacji twarzy.

Makijaż jest wykonywany na kosmetykach wiodących marek: KRYOLAN, ARTDECO, REVLON, BIKOR, GOSH, PEGGY SAGE.